Příbalový leták Lipoxal Effect tbl.180+60 ZDARMA

Doplněk stravy

Lipoxal Effect tbl.180+60 ZDARMA

Lipoxal Effect tbl.180+60 ZDARMA

Efektivní spalování tuků

Lipoxal Effect je komplexní doplněk stravy pro podporu hubnutí1 se zeleným čajem, L-karnitinem, guaranou, ženšenem, synefrinem a konjakem.

  • pomáhá spalovat tuky2
  • podporuje snížení hmotnosti při dietě1
  • snižuje chuť k jídlu2
  • omezuje pocity hladu3
  • podporuje energii, výdrž a vitalitu4

Díky obsaženému konjaku, který v žaludku váže vodu a zvětšuje svůj objem, Lipoxal navozuje a prodlužuje pocit sytosti a tím napomáhá snížení hmotnosti.1 Ob­sažený zelený čaj, guarana a synefrin podporují metabolismus a napomáhají spalování tuků.2,3,5 Ze­lený čaj navíc přispívá ke snížení chuti k jídlu2 a obsažená guarana omezuje pocity hladu.3 Ženšen pomáhá zvýšit fyzickou výkonnost a výdrž a napomáhá zachování pocitů energie a vitality4. Lipoxal obsahuje také L-karnitin hojně využívaný v oblasti fitness a formování postavy.

Doporučené denní dávkování: 1–2 tablety 3krát denně. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody (1–2 sklenice). Tablety by měly být užívány před jídlem v rámci nízkoenergetického příjmu.

Složení: 1Konjac glucomannan, plnidlo: hydrogenfosforečnan vápenatý, povidon, mikrokrystalická celulóza; 2extrakt zeleného čaje, L-karnitin tartrát, zpevňující látka: polyvinylpoly­pyrrolidon; 3extrakt guarany, extrakt olivovníku, 4extrakt ženšenu, kypřící látka: oxid křemičitý; potah: hypromellóza, polyethylenglykol; protispékavá látka: stearan hořečnatý; 5synefrin (extrakt pomerančovníku).

Upozornění: Obsahuje kofein. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. U osob s polykacími potížemi řádně zapít tekutinou. Neužívejte večer před spaním. Ukládat mimo dosah dětí!

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C.

Obsah balení: 240 tablet

Hmotnost obsahu: 348 g

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR.

Více informací na www.lipoxal.cz


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.