Příbalový leták Slimax Lady 50+ 150 tobolek

Doplněk stravy

Slimax Lady 50+ 150 tobolek

Slimax Lady 50+ 150 tobolek

Štíhlá ve zralém věku1,2,3,4

SlimaxTM Lady 50+ je inovativní doplněk stravy pro podporu efektivního a snadného hubnutí zralých žen1,2 a zachování jejich vitality4. Nové a silnější složení účinkuje ve třech oblastech klíčových pro ženy v období klimakteria neboli přechodu a po něm:

  • napomáhá snižování hmotnosti1,2, která u žen v období přechodu a po něm mívá tendenci narůstat
  • stabilizuje hormonální výkyvy spojené s přechodem3
  • podporuje zachování mladistvé vitality a energie4

Díky kombinaci těchto 3 mechanismů SlimaxTM Lady napomáhá řešení nejpalčivějších problémů spojených s ženským přechodem1,2,3,4.

Osvědčena kombinace účinných látek glukomannanu, lněné vlákniny, opuncie a alginátu v žaludku výrazně nabývá objemu, čímž navozuje a prodlužuje pocit sytosti. Díky tomuto účinku budete jíst méně a zhubnete1.

Účinnost SlimaxTM Lady je posílena extraktem z opuncie, která na sebe v trávicím traktu váže tuky a cukry a omezuje tak jejich vstřebávaní do organizmu2. Díky tomu dochází ke snížení energetického příjmu z potravy a přirozenému hubnutí2. Opuncie navíc napomáhá odbourávání tuku z tukových buněk2. Díky opuncii bude váš organizmus vstřebávat méně tuků a cukrů a správně spalovat již existující tukové zásoby2. SlimaxTM Lady navíc příznivě upravuje hladinu krevní glukózy2,5. Díky obsahu lněné vlákniny SlimaxTM Lady stabilizuje hladinu hormonů a chrání ženský organizmus v průběhu menopauzy3. Lignany obsažené ve lněných semínkách navíc napomáhají zachovat dobrý stav srdce a mají na tělo antioxidační účinky3. Obsažená spirulina napomáhá zachování vitality a životní energie, redukuje pociťovanou únavu4.

SlimaxTM Lady je účinný pomocník v boji s nadváhou1,2, hormonálními výkyvy3, ztrátou energie4 a dalšími průvodními jevy spojenými s obdobím přechodu a po něm.

Doporučené dávkování: užívejte 3 x denně 2 tobolky 10–15 minut před jídlem. Zapijte větším množstvím tekutiny (minimálně 250 ml tekutiny). V případě výrazné nadváhy je možné dávku postupně zvyšovat. Při udržovací kúře, po dosažení požadované hmotnosti, doporučujeme denní dávku postupně snižovat.

Upozornění: neužívat při přecitlivělosti na některou z obsažených složek, gastrointesti­nálních onemocněních, stenóze jícnu nebo střevních potížích. Tobolky se polykají celé a před užitím se neotvírají. Slimax™ Lady může snižovat účinnost léků, doporučujeme tedy jejich užití minimálně 20 minut před Slimax™ Lady. Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat SlimaxTM Lady samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Skladování: při teplotě od 15 °C do 25 °C, na suchém a tmavém místě, v původním balení, mimo dosah dětí.

Složení: 1glukomannan (konjaková guma), 2extrakt opuncie (Opuntia fi cus indica), 3lněná vláknina (semeno lnu setého, Linum usitatissimum), alginát sodný, 4spirulina (biomasa spiruliny), protispékavá látka: stearan hořečnatý, 5chrom (pikolinát chromitý), tobolka: želatina, barvivo: oxid titaničitý.

Obsah balení: 150 tobolek

Hmotnost obsahu: 114 g ± 5 %

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR.


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.