Příbalový leták BigBao bio baobabový olej 100ml

Doplněk stravy

BigBao bio baobabový olej 100ml

BigBao bio baobabový olej 100ml

Okamžitě krásnější a zářivější pokožka!

BigBao bio baobabový olej je přírodní olej nejvyšší certifikované bio kvality, lisovaný za studena ze semen stromu baobabu.

BigBao je určen k ošetření obličeje a pokožky celého těla. Intenzivně redukuje známky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a jemné linky, navrací pokožce pružnost a přispívá k její regeneraci. Pokožku navíc intenzivně hydratuje, zvláčňuje a vyživuje. Výsledkem aplikace je okamžitě krásnější a zářivější pokožka.

Luxusní péče pro nestárnoucí pleť

  • redukce známek stárnutí
  • minimalizace vrásek a jemných linek
  • zvýšení pružnosti a plnosti pleti
  • intenzivní hydratace a vyživení pokožky
  • okamžité rozzáření a oživení pleti
  • regenerace kožních defektů, jako jsou jizvičky, strie a prasklinky

Baobabový olej je unikátní vysokým podílem kyseliny palmitové s intenzivním regeneračním účinkem na pokožku a obsahem kyseliny linolové, zvyšující pružnost pleti. Kyselina linolová rovněž intenzivně hydratuje a podporuje přirozenou kožní bariéru, odpovědnou za obranyschopnost pleti vůči projevům stárnutí. Baobabový olej je bohatý na obsah antioxidačního vitaminu C, který minimalizuje vrásky, pigmentové skvrny a další známky stárnutí pleti.

Použití:

Používejte denně na pleť nebo pokožku. Při aplikaci v oblasti obličeje a dekoltu pokožku nejdříve odličte, aby mohl baobabový olej působit přímo na kožní buňky. Do čistých dlaní vstříkněte malé množství oleje a aplikujte na pokožku. Krátkou mikromasáží vklepáváním můžete zefektivnit působení přípravku. Doporučujeme nechat BigBao působit v průběhu noci a ráno před nanesením make-upu pleť opláchnout či tonizovat pleťovou vodou.

Při použití na tělo olej opět v menším množství vstříkněte do dlaní a následně důkladně vetřete do pokožky.

Upozornění: BigBao bio baobabový olej tuhne při teplotě okolo 15 °C a nižší. Tento jev je známkou přírodnosti a kvality produktu. Při vstříknutí do dlaně olej okamžitě reaguje s teplotou pokožky a mění konzistenci na kapalnou. BigBao je opatřen speciálně upravenou lahvičkou, která umožňuje aplikaci v tekutém i tuhém stavu baobabového oleje.

Neužívat při přecitlivělosti na obsaženou složku. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: při pokojových teplotách kolem 20 °C. Skladovat na suchém a tmavém místě.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR. Vyrobeno v ČR. Více informací: infolinka: 725 935 053 nebo www.bigbao.cz


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.