Příbalový leták Maxivitalis Zelená káva 60 tob

Doplněk stravy

Maxivitalis Zelená káva 60 tob

Maxivitalis Zelená káva 60 tob

Pro kontrolu glukózy a podporu hubnutí

Maxivitalis Zelená káva je přípravek pro kontrolu hladiny glukózy v krvi1 a podporu hubnutí. Obsahuje velmi silný extrakt zelené kávy se standardizovaným, 50% obsahem kyselin chlorogenové CGA a chrom pro kontrolu hladiny krevního cukru. Díky silnému složení přípravek také pomáhá předcházet návalům“vlčího hladu“, který často vede k nevyváženému stravování kaloricky bohatou, ale nutričně chudou stravou. Maxivitalis Zelená káva neobsahuje kofein, proto nedráždí organismus citlivějších jedinců.

Zelená káva je dlouhodobě využívána v oblasti redukčních a diabetických programů.

Upozornění: neužívat při přecitlivělosti na jednu nebo více složek. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud si nejste jisti, zda můžete užívat samostatně nebo v kombinaci s jiným lékem, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy.

Skladování: při pokojové teplotě, na suchém a tmavém místě.

Složení jedné tobolky: extrakt ze zelené kávy 10:1 50% CGA 500 mg, protispékavá složka: stearan hořečnatý 5 mg, 1chrom pikolinát 0,16 mg (obsahuje 20 μg chromu = 50 % RHP*), želatina, oxid titaničitý. (*RHP = referenční hodnota příjmu)

Obsah: 60 tobolek

Doplněk stravy.


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.