Příbalový leták Elasti-Q Exclusive tělový krém 150 ml

Doplněk stravy

Elasti-Q Exclusive tělový  krém 150 ml

Elasti-Q Exclusive tělový krém 150 ml

Působí na strie již vzniklé!

Nejprodávanější přípravek k prevenci strií v ČR *

Elasti-Q Exclusive působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Má velmi příjemnou parfemaci, výborně hydratuje pokožku, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Tento unikátní přípravek svým složením a účinností navazuje na jedinečný tělový krém Elasti-Q Original k prevenci strií. Navíc je doplněn o další účinné látky, které příznivě působí na již vzniklé strie.

Elasti-Q Exclusive:

  • účinný v prevenci vzniku strií
  • příznivě působí na již vzniklé strie
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • příjemná vůně a rychlá vstřebatelnost
  • účinný i na pooperační nebo po úrazech vzniklé jizvy

Strie (někdy také pajizévky) vznikají při nadměrném napínání pokožky. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, bocích, prsou, stehnech a bedrech. Jestliže jste se s jejich výskytem již setkala, tělový krém proti striím Elasti-Q Exclusive zajistí Vaší pokožce optimální výživu, díky které na ní budou strie méně znatelné.

Elasti-Q Exclusive patří mezi nejžádanější farmaceutickou kosmetiku určenou na problémy se striemi, a to především díky čtyřem vysoce účinným látkám, jež obsahuje – Elastin, D-panthenol, Kyselina hyaluronová a Vitamin E.

Elasti-Q Exclusive si klade za cíl přinášet ženám radost, půvab a krásu v každém věku.

Použití: Elasti-Q Exclusive nanášejte lokálně a pravidelně na problematické partie, nejlépe 2krát denně. Do pokožky stačí vždy jemně vmasírovat dostatečné množství krému.

Skladujte při teplotě 15–25 °C.

Složení (ingredients): Aqua, Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Dimethicone, Glycerin 85 %, Cetylalcohol, Glyceryl Stearate, Polyacrylamide, Polyglyceryl-6 Distearate, Ceteareth-25, Panthenol 75 %, Hydrolyzed Elastin, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Isobutyl-, Butylparaben, Tocopheryl Acetate 96 %, Sodium Hyaluronate, Parfum.

*Zdroj IMS (prodej z lékáren v ČR, 2005–2016)

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR

Více informací na bezplatné infolince: 800 555 569.


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.