Příbalový leták STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 100+50ml NAVÍC

Doplněk stravy

STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 100+50ml NAVÍC

STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 100+50ml NAVÍC

Výborná chuť!

STOPKAŠEL ® obsahuje unikátní směs 5 bylinných extraktů HERBALIUMTM s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle:

  • ulevuje při kašli a škrábání krku (1,3,4,5,6)
  • zklidňuje podrážděný krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5,6)
  • omezuje tvorbu hlenu (2,5)
  • pomáhá při nachlazení (4,5,7)
  • Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata)

zklidňuje dutinu ústní a krk, poskytuje úlevu pro podrážděný krk a hltan, má zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.

  • Extrakt boswellie (Boswellia serrata)

pomáhá při podráždění a zduření sliznice, omezuje tvorbu hlenu.

  • Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum)

zklidňuje dutinu ústní a krk, ulevuje od škrábání v krku a hltanu, má zklidňující a příznivé účinky na hltan a hlasivky.

  • Extrakt bazalky (Ocimum basilicum)

pomáhá při nachlazení, ulevuje při kašli a škrábání v krku.

  • Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus)

poskytuje úlevu pro dýchací cesty, podporuje fyziologické funkce dýchacího systému, zklidňuje krk, hltan a hlasivky.

STOPKAŠEL® obsahuje jedinečnou kombinaci bylinných extraktů, jejichž účinek nastupuje podle aktuální fáze kašle. Přípravek je tedy vhodný jak na suchý, tak i vlhký kašel. (1,2,3,4,5,6,7)

Dávkování: Dospělí 3krát denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 3krát denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky přípravku. Přípravek takto lépe ulpí a účinkuje na postižené sliznici hltanu, měkkého patra a mandlí. Přípravek je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin).

Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí!Výrobek je určen pro děti od 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Obsahuje zbytkové množství alkoholu. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 3 měsíců.

Složení: Plnidlo: čištěná voda, sladidla: sorbitol, fruktóza; (1)liho-vodný extrakt jitrocele, (3)liho-vodný extrakt mateřídoušky; emulgátory: polysorbát 20; regulátory kyselosti: citronan trisodný, kyselina citrónová; konzervanty: sorban draselný, benzoan sodný; zahušťovadla: xanthanová guma; (4)vodný extrakt bazalky, (5)vodný extrakt eukalyptu, (2)vodný extrakt boswellie; látky zvýrazňující chuť: švestkové a medové aroma; sladidla: sukralóza; (6)mentol, (7)selen (seleničitan sodný pentahydrát).

Výživové hodnoty: 100 ml přípravku obsahuje 28 g fruktózy a 3 g sorbitolu, rostlinné extrakty (referenční hodnota příjmu není stanovena), seleničitan sodný pentahydrát (16,5 μg / 30 % referenční hodnoty příjmu) a pomocné látky. Přípravek obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu).

Obsah: 150 ml

Doplněk stravy.

Ve spolupráci se SWISS Pharmaceutical Investment vyrábí Simply You Pharmaceuticals a.s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3. Bezplatná linka: 800 555 568

* Účinnost přípravku je zajištěna díky obsaženým látkám označeným těmito indexy: (1,2,3,4,5,6,7)


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.