Příbalový leták STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 200+100ml NAVÍC

Doplněk stravy

STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 200+100ml NAVÍC

STOPKAŠEL Dr. Weiss + selen 200+100ml NAVÍC

STOPKAŠEL® obsahuje unikátní účinnou kombinaci 5 rostlinných extraktů HERBALIUM (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka, eukalyptus), které ulevují při kašli a škrábání v krku, zklidňují podrážděný krk, hltan a hlasivky a omezují tvorbu hlenu.

STOPKAŠEL® obsahuje unikátní směs 5 rostlinných extraktů HERBALIUM (jitrocel, boswellie, mateřídouška, bazalka a eukalypt) s násobným efektem při projevech suchého a vlhkého kašle:

  • ulevuje při kašli a škrábání krku (1,3,4,5,6)
  • zklidňuje podrážděný krk, hltan a hlasivky (1,3,4,5,6)
  • omezuje tvorbu hlenu (2,5)
  • pomáhá při nachlazení (4,5,7)

STOPKAŠEL® obsahuje jedinečnou kombinaci bylinných extraktů, jejichž účinek nastupuje podle aktuální fáze kašle. Přípravek je tedy vhodný jak na suchý, tak i vlhký kašel. (1,2,3,4,5,6,7)

Přípravek je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin).

Vysvětlivky: (1) jitrocel, (2) boswellie, (3) mateřídouška, (4) bazalka, (5) eukalyptus, (6) mentol, (7) selen.<//small>

Doplněk stravy.

Dávkování:

Dospělí 3krát denně 1 polévkovou lžíci (15 ml), děti 3krát denně 1 čajovou lžičku (5 ml). Účinek na sliznici je vhodné podpořit krátkým kloktáním doporučené dávky přípravku. Přípravek takto lépe ulpí a účinkuje na postižené sliznici hltanu, měkkého patra a mandlí. Výrobek je určen pro děti od 3 let, po doporučení dětského lékaře od 1 roku.

STOPKAŠEL® obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních účinných látek, které omezují tvorbu hlenu a zároveň zklidňují podráždění sliznice (tzn. působí na suchý dráždivý kašel pouze na periferní, nikoliv centrální úrovni a nebrání tak vykašlávání nahromaděného hlenu).

Složení přípravku:
- Extrakt jitrocele (Plantago lanceolata) zklidňuje dutinu ústní a krk, poskytuje úlevu pro podrážděný krk a hltan, má zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.

  • Extrakt boswellie (Boswellia serrata) pomáhá při podráždění a zduření sliznice, omezuje tvorbu hlenu.
  • Extrakt mateřídoušky (Thymus serpyllum) zklidňuje dutinu ústní a krk, ulevuje od škrábání v krku a hltanu, má zklidňující a příznivé účinky na hltan a hlasivky.

Extrakt bazalky (Ocimum basilicum) pomáhá při nachlazení, ulevuje při kašli a škrábání v krku. Extrakt eukalyptu (Eucalyptus globulus) poskytuje úlevu pro dýchací cesty, podporuje fyziologické funkce dýchacího systému, zklidňuje krk, hltan a hlasivky.

Upozornění:
Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek je určen pro děti od 3 let. Nedoporučuje se užívat v případě přecitlivělosti na některou obsaženou složku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Obsahuje zbytkové množství alkoholu (ve 100 ml asi 0,43 g alkoholu, tj. 0,0043 %). Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Skladování:
Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15–25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením, mrazem a vysokými teplotami. Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte nejlépe do 3 měsíců.

Ve spolupráci se SWISS Pharmaceutical Investment vyrábí Simply You Pharmaceuticals a. s., Roháčova 188/37, 130 00 Praha 3, ČR, EU


Upozornění: Výše uvedené údaje mají pouze informační charakter.

O správném dávkování nebo nežádoucích účincích se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.